اولین نشست رییس دانشگاه با کارکنان (کارمندان و هیات علمی) در سال جدید برگزار شد
به گزارش روابط عمومی، اولین نشست رییس دانشگاه با کارکنان (کارمندان و هیات علمی) در سال جدید  در سالن شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.

 در این مراسم حجت الاسلام یزدانی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک سال نو با بیان این که امسال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری شده که نیازمند تلاش همه جانبه احاد ملت می باشد.
حجت ااسلام یزدانی  ضمن آرزوی توفیق هرچه بیشتر در سال جدید افزود: امیدوارم حس همکاری و سعه صدرمان بیشتر شود بخصوص امسال که شاهد دو انتخابات هستیم و با وحدت و همدلی بیشتر می توانیم وظایف خودمان را در دانشگاه بهتر انجام دهیم.
مسئول نهاد مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه اهداف و موفقیت دانشگاه ازراه وحدت و همدلی میان کارکنان محقق خواهد شد اظهار داشت: ما نیازمند به روابط صحیح و عادلانه و جلب اعتماد به هم، تعامل و احترام متقابل به همدیگر هستیم.
در این مراسم رئیس دانشگاه با تبریک سال نو آرزوی موفقیت و بهروزی برای همکاران اظهار داشت: در تارنمای 10 ساله دانشگاه قصد این را داریم که که رشته های کاربردی و پویا تر داشته باشیم، و باید تلاش کنیم پژوهش هایمان کاربردی تر باشد، در سال های گذشته به این امر توجهاتی شده بخصوص در بخش ارتباط با صنعت به سمت نقطه مطلوب در حرکتیم.
رئیس دانشگاه ضمن اشاره به این موضوع که در سال گذشته تغییرات و توسعه داشتیم افزود: در بخش کتاب ها جهش قابل توجهی اتفاق افتاد و همچنین آزمایشگاه مرکزی توسعه یافت و فعالیت دانشجویان در بخش خوابگاه ها، تشکل ها و انجمن ها خوب و مطلوب بوده است.
رئیس دانشگاه با اشاره به فعالیت حوزه اداری و مالی دانشگاه در توسعه فضای اداری و آموزشی افزود: سال 95 برای این حوزه سال درخشانی بوده است.
رئیس دانشگاه با اشاره به اهمیت همکاری و وحدت کارکنان ابراز امیدواری کرد در سال جدید با تلاش بیشتر به اهداف مورد نظر دانشگاه خواهیم رسید.
در پایان این مراسم دانشگاهیان با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق نمودند.


   1396/1/14 13:38

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
2.8/10 (تعداد آرا 5 نفر )