بیانیه دانشگاه در محکوم کردن حادثه ترور خانه ملت و حرم مطهر امام خمینی(ره)
بسم رب الشهدا والصدیقین
چنین حوادثی هیچ خللی در اراده ملت و مسئولان بوجود نخواهد آورد و ملت ایران قدرتمندانه به حرکت خود ادامه خواهد داد و پیش خواهد رفت.(مقام معظم رهبری)
 حملات تروریستی تهران و شهید و زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیز روزه دار در این حملات، دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را مانند سایر آحاد ملت شریف ایران اسلامی داغدار و متأثر نمود. هر چند اینگونه اقدامات سخیف ذره ای خلل در اراده و باورمان وارد نخواهد نمود و بر همدلی و اتحاد ملت و پیروی مجدانه از آرمان های انقلاب و شهدا خواهد افزود .
به یاد داشته باشیم این حوادث اگر چه بسیار تلخ و درد ناک است اما خون پاک شهدا درخت انقلاب را ابیاری و شادابتر از گذشته موجبات موفقیت های بزرگ را فراهم خواهد ساخت.
ما دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ضمن محکوم کردن این حوادث، شهادت جانسوز هموطنان عزیزمان در پی حمله تروریست ها به ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام خمینی(ره) را به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت غیور ایران  اسلامی و خانواده شهدای بزرگوار و روزه دار تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن شهدا، علو درجات و برای بازماندگان آنها شکیبایی و برای مجروحین این حادثه ی تروریستی، آرزوی سلامتی می نماییم.
 
روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
 
 
   1396/3/22 14:43

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )