لیست اسامی دانشجویان پذیرفته خوابگاه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع ساری سال تحصیلی 97-1396 (دانشجویان ورودی جدید )
ليست اسامي دانشجويان پذيرفته خوابگاه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع ساري سال تحصيلي 97-1396
(دانشجویان ورودی جدید )
 
 
ضمن عرض تبریک به دانشجویان محترم به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید ( 97-1396 ):
 
به  اطلاع کلیه دانشجویان پذیرفته خوابگاه مقطع کارشناسی ورودی جدید (1396 )
 
می رساند پذیرش و اسکان این دانشجویان از تاریخ 10/07/1396 تا پایان وقت اداری مورخ
 
12/07/1396  از طریق مراجعه به اداره امور خوابگاهها واقع در پشت سلف سرویس  و تکمیل
 
 فرمهای مربوطه و پرداخت اجاره بها اقدام نمایند.
 
تذکرات مهم
--عدم مراجعه دانشجویان برای تحویل گرفتن اتاق تا تاریخ ذکر شده، به منزله انصراف از دریافت خوابگاه بوده و به جای آنان، دانشجویان واجد شرایط جدید جایگزین خواهند شد
--دانشجویانی که با درخواست خوابگاه آنان موافقت شده اما قصد انصراف از اقامت در خوابگاه را دارند تا روز شنبه ۱۵ مهر ماه مهلت دارند درخواست کتبی خود را به مسئول محترم خوابگاه ارائه نمایند در غیر این صورت اجاره یک ترم تحصیلی از آنان دریافت خواهد شد..
 
هزینه اجاره بها :
نیمسال اول :                                                  2.113.900 ریال
نیمسال دوم:                                                  2.348.777 ریال 
ودیعه (مختص دانشجویان جدید الورود) :               500.000 ریال
 
                                                                                                    اداره امور خوابگاهها
 
خوابگاه برادران - کارشناسی- برادران
رشته نام پدر نام و نام خانوادگی ردیف
علوم دام مهدی امیر محمد تیموری دستجردان 1
صنایع غذایی بهداد علی اکبر خلعتبری 2
آب حسین امیر علی حبیبی گیلاکجانی 3
باغبانی ناصر مصطفی سلطانپور 4
مکانیک بیوسیستم قربان محمدرضا اسفندیار 5
ماشینهای صنایع غذایی اکبر محمد کلیچ 6
جنگل حسین احمد رضا طالشی 7
ترویج و آموزش کشاورزی محمد شایان یاوری 8
مهندسی آب عبدالله معید زاهدی 9
مهندسی آب برات یوسف ده نیائی 10
علوم دام ارسلان امیر ریاضتی 11
شیلات قدیر سعید عباسی 12
صنایع چوب و کاغذ ایوب امیر حسین داداشی 13
مکانیک بیوسیستم کشاورزی احمد رضا بنیامین صالحی راد 14
مهندسی آب حسین حسن رهنما 15
مهندسی آب احمد علیرضا سیف 16
اقتصاد کشاورزی بایرام محمد سلیمی دمیرچی 17
مکانیک بیوسیستم پرویز علی محمد طالبی 18
چوب و کاغذ حسین امیر علی علائی 19
صنایع چوب و کاغذ غلامحسین محسن کیانی 20
ماشینهای صنایع غذایی محمود سعید ابراهیم زاده 21
علوم باغبانی محمد حسین احمد رضا جراحی 22
شیلات حسن حسام صحرا گرد 23
اقتصاد کشاورزی احمد علی یاسر رهنمای کنگلوئی 24
مهندسی آب محمد رضا علی اکبر محمد صالحی 25
     
تولید و ژنتیک گیاهی محمد علی علی محمود جانلو 27
مهندسی آب هرمز علیرضا قربان شیرودی 28
مهندسی آب ابوالفضل امیر مهدی قناعتی کاشانی 29
صنایع چوب و کاغذ حبیب الله سید میلاد میر هاشمی 30
شیلات ناصر محمد حسین محمد خانی 31
جنگل علی حمیدرضا مهدی زاد سماکوش 32
مکانیک ماشینهای صنایع غذایی علی سعید مرادی 33
مکانیک بیوسیستم حسینعلی حامد مروتی 34
جنگل سهراب محمد صادق کاویانپور 35
       
مهندسی آب عطاءالله علی یوری 37
        مکانیک بیوسیستم حسین صالح محمد صادقی 38
شیلات                    علیرضا محمدتقی  نوروزی 39
خوابگاه خواهران - کارشناسی- خواهران
رشته نام پدر نام و نام خانوادگی ردیف
گیاهپزشکی عراز محمد فایزه ایزدنیا 1
اقتصاد کشاورزی حسین فرزانه امینی 2
ماشینهای صنایع غذایی عبدالوهاب میترا ترخان پور 3
گیاهپزشکی علی اکبر معصومه باباکوهی اشرفی 4
ژنتیک گیاهی مهرداد نگار بازرگان هرندی 5
علوم دامی علی نیلوفر سراوانی 6
اقتصاد کشاورزی رمضانعلی سمیه پسندیده بایع کلائی 7
ماشینهای صنایع غذایی محمدصالح فاطمه خبیری 8
گیاهپزشکی محمود سحر آقائی شفیع آبادی 9
صنایع غذایی بهرام سمیرا احمدی 10
شیلات رحمت الله فاطمه اکبری 11
شیلات رفیع سیده صغری حسینی 12
صنایع غذایی ولی محدثه خجیر 13
مکانیک ماشینهای صنایع غذایی محمد مریم خاتمی نیا 14
باغبانی نادر معصومه اصغری 15
علوم دامی علی اکبر فرانه رزازیان 16
مهندسی آب احمد ندا عین علیان علی آبادی 17
صنایع غذایی علیرضا مهتاب رحیمی 18
تولید ژنتیک گیاهی بهرام هدیه سعیدی فر 19
ترویج و اموزش کشاورزی علیرضا مرضیه درویشی احمد آباد 20
گیاهپزشکی عبدالعزیز خدیجه فانی 21
صنایع چوب و کاغذ خالد سیمین رحیم زاده 22
مکانیک بیوسیستم مجید زهرا فتحی جوزدانی 23
تولید و ژنتیک گیاهی محمود مائده شهروزی 24
شیلات علی الناز سلطان زاده 25
اقتصاد کشاورزی علی سوگل اسدی کیاء 26
علوم خاک کریم زهرا اسفرم 27
مکانیک بیوسیستم شهرام نیلوفر عبداللهی 28
مهندسی طبیعت حسین عاطفه نبی پور 29
علوم خاک علی اکبر غزاله فلاح 30
مکانیک بیوسیستم عابص مهلا عابدی 31
اقتصاد کشاورزی عباسعلی عفت اسدی جامکانی 32
ماشینهای صنایع غذایی مهدی زهرا میردار منصور پناهی 33
خاک داود آرامئیتی نصیری 34
صنایع چوب و کاغذ حسین آنیتا وجدانی 35
گیاهپزشکی علیرضا فاطمه کاملی 36
ژنتیک گیاهی محمد علی طیبه مرادکلاری 37
صنایع غذایی حسین کلثوم ناصری 38
ماشینهای صنایع غذایی محمد معصومه کوچکی پیرکوهی 39
تولیدات ژنتیک گیاهی جعفر مهلا نریمانی 40
شیلات سیف الله شقایق راعی 41
صنایع غذایی اردشیر سحر محسنی 42
مهندسی آب علی زهرا قمی اویلی 43
 
 
   1396/7/4 12:19

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
8/10 (تعداد آرا 1 نفر )