مدیر گروه آموزشی علوم دامی منصوب شد
به گزارش روابط عمومی، دکتر بهمنیار رئیس دانشگاه طی حکمی دکتر عیسی دیرنده را بعنوان مدیر گروه علوم دامی دانشکده علوم دامی و شیلات منصوب کرد.


گفتنی است در متن حکم چنین آمده است:
نظر به تجارب و شایستگی های جنابعالی و پیشنهاد رئیس محترم دانشکده دامی و شیلات و به استناد به ماده 8 آئین نامه مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مصوب سال 1389 و همچنین بند الف – 6، پیوست شماره ششم مصوبه سی و هشتم چهارمین نشست از دوره چهارم هیات امنای دانشگاه های مازندران، به موجب این ابلاغ با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت یک سال بعنوان مدیر گروه آموزشی علوم دامی دانشکده دامی و شیلات منصوب می گردید.

امید است ضمن برخورداری از خرد جمعی و جلب مشارکت اعضاء محترم هیات علمی، با تدبیر و نظارت دقیق بر امورات محوله، زمینه رشد و توسعه همه جانبه گروه مذکور و به خصوص در بخش تحصیلات تکمیلی را بیش از پیش فراهم آورید. از خداوند متعال سربلندی جناب عالی را در انجام این مسئولیت مهم آرزومندم.

.
 روابط عمومی دانشگاه، ضمن تشکر از زحمات و تلاش های آقای دکتر محمد کاظمی فرد  انتصاب شایسته دکتر عیسی دیرنده را به عنوان مدیر گروه آموزشی علوم دامی  دانشکده علوم دامی و شیلات، صمیمانه تبریک گفته و موفقیت و سلامتی ایشان را از درگاه ایزدمنان خواستار است.
   1396/8/21 09:21

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
3.7/10 (تعداد آرا 3 نفر )