مراسم تودیع و معارفه مدیر گروه آموزشی مهندسی علوم و صنایع غذایی برگزار شد
 به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع و معارفه مدیر گروه  آموزشی مهندسی علوم و صنایع غذایی، با حضور رئیس دانشکده مهندسی زراعی، معاون و مدیران گروه های آموزشی برگزار گردید.
در ابتدای مراسم دکتر هاشمی رئیس دانشکده  مهندسی ضمن تشکر از زحمات و فعالیت های دکتر رضا اسماعیل زاده کناری افزود: دکتر اسماعیل زاده کناری با تلاش،جدیت، حسن خلق و دقت نظر بالای خود در پیشبرد اهداف گروه نقش به سزایی داشته و استفاده از تجارب ارزنده می تواند کمک بسیار خوبی جهت دستیابی به  اهداف اصلی دانشکده و دانشگاه باشد.
رییس دانشکده ضمن تشکر از دکتر زینب رفتنی امیری به دلیل قبول مسئولیت و آرزوی توفیق برای ایشان، در ادامه نکاتی  را جهت انجام هر چه بهتر و مطلوب تر امور گروه به مدیر جدید گروه مهندسی علوم و صنایع غذایی مطرح نمود و در ادامه اظهار داشت: تقویت بیشتر روابط صمیمانه بین همکاران، کمک در اجرای دقیق برنامه های آموزشی و  پژوهشی و ارتباط بیشتر با سایر دستگاه های اجرایی و تحقیقاتی را بعنوان اولویت های برنامه خود قرار دهد تا گروه و دانشکده هر چه سریعتر به رشد  مطلوب و مورد نظر دست یابد .
در ادامه دکتر اسماعل زاده کناری ضمن تشکر و قدردانی از همکاری صمیمانه کلیه اعضای هیات علمی و کارکنان در دوره تصدی، به ارائه گزارش عملکرد پرداختند.
 سپس دکتر زینب رفتنی امیری مدیر گروه  جدید به بیان پاره ای از برنامه ها و اهداف پرداختند.
گفتنی است دکتر هاشمی ضمن معرفی مدیر گروه جدید و آرزوی موفقیت برای آنها، با اهدای لوح سپاسی از زحمات و تلاش های مدیر گذشته قدردانی نمود.
روابط عمومی دانشگاه، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر رضا اسماعیل زاده کناری انتصاب دکتر زینب رفتنی امیری را به عنوان مدیر گروه مهندسی علوم و صنایع غذایی صمیمانه تبریک عرض نموده، موفقیت و سلامتی ایشان را از درگاه ایزد منان آرزومند است.
 
   1397/1/21 07:52

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )