مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در دانشگاه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی، مراسم گرامیداشت 9حماسه  دی با سخنرانی حجت الاسلام  انتظاری مسئول دفترنمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران در مسجد دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام انتظاری در این مراسم با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی ملت ایران در طی چهار دهه در برابر فتنه های بزرگ و خطرناک سربلند بیرون آمدند افزود: ملت ایران در در 9 دی ماه88 با حضور پر شور خود ندای مخالفت خود با دشمنان جمهوری اسلامی را به گوش جهانیان رساندند.

وی در سخنانش اظهار داشت: در کشورهای مظلوم یمن، سوریه، لبنان، فلسطین امروز ظلم و ستم استکبار نمایان و مستکبران در برابر اسلام و قرآن ایستاده اند.

حجت الاسلام انتظاری  با بیان این موضوع که بعد از انتخابات 88 دشمنان از هر طریقی قصد داشتند به اسلام و ولایت فقیه ضربه بزنند و افرادی را به خیابان ها کشاندند افزود: با تدبیر رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی همه نقشه هایشان خنثی و همه فتنه هایشان در نطفه خفه شد.

وی عنوان داشت: در فتنه 88 شعارهایی 100 درصد باطل سر داده بوند متاسفانه افرادی که در بدنه انقلاب بودند در این فتنه ریزش داشتند و امتحانی سخت بود و ملت ایران پیروز از این امتحان بیرون آمدند.


 
   1396/10/9 13:46

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
2.8/10 (تعداد آرا 5 نفر )