نشست رییس دانشگاه و نمایندگان انجمن­ ها و تشکل­ های دانشجویی به مناسبت روز دانشجو

تعداد مشاهده : 152
صفحه نخست » Uncategorized » نشست رییس دانشگاه و نمایندگان انجمن­ ها و تشکل­ های دانشجویی به مناسبت روز دانشجو

نشست رییس دانشگاه و نمایندگان انجمن­ ها و تشکل­ های دانشجویی به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی، در آستانه ۱۶آذر ماه (روز دانشجو) نشست رییس دانشگاه و نمایندگان انجمن­ ها و تشکل­ های دانشجویی در سالن اجتماعات حوزه ریاست برگزار شد.

در این نشست دکتر تیموری ضمن تبریک و تهنیت حماسه شانزدهم آذر در سخنانش گفت: این حماسه نشان دهنده استکبار ستیزی دانشجویان روشن فکر است و در تداوم این نگرش دانشجویان باید مطالبه گر، آزاد اندیش، تیزبین و وظیفه شناس باشند.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان باید در همه مسائل پیشگام باشند افزود: دانشجویان به عنوان پیشانی توسعه و پیشرفت می توانند حلال بسیاری از مشکلات در رشد و توسعه اقتصادی کشور باشند.

رییس دانشگاه با گرامیداشت ۱۲ شهید گرانقدر که دانشگاه تقدیم نظام کرده و  دو شهید که دانشگاه افتخار میزبانی آنان را دارد  اظهار داشت: باید و خاطر شهدار را گرامی داریم چون همه ی ما مدیون خون شهدا هستیم و آن ها بهترین و کار سازترین الگو برای ما می باشند.

وی افزود: دانشگاه خانه دوم  دانشجویان است و در این مکان دانشجویان باید با تلاش به  مهارت، هویت و معرفت برسند.

دکتر تیموری با اشاره به این موضوع که در تشکل ها و انجمن ها  دانشجو می تواند کار سازمانی  را یاد بگیرد گفت: کار سازمانی اولین قدم است و باید به کمک هم کار گروهی را  یاد بگیرید تا اشتباهات را کم کنید.

رییس دانشگاه با بیان اینکه جا و مکان کانون ها خیلی مناسب نیست افزود: تا چند ماه آتی گشایشی در فضای کالبدی دانشگاه ایجاد می شود و امیدواریم امکانات و مکان مناسب در اختیار کانون ها و تشکل ها قرار گیرد تا مجدانه به فعالیت بپردازند.

image_pdfimage_print
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (هنوز امتیازی داده نشده)
Loading...

لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.